אודות

קמפ דויד ישראל תעשיות מזרונים

חברת קמפ דויד ישראל תעשיות מזרנים בע"מ, מתמחה בייצור מזרונים אורתופדיים מכל הסוגים והמידות, תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם מהטובים והמשובחים בעולם, רמת גימור קפדנית ובקרת איכות מהגבוהות שיש ושיווקם בארץ ובחו"ל.
חברת קמפ דויד מייצרת מזרנים המתאימים לכלל בעיות או כאבי הגב השונים ומתאימה באופן אישי את המזרנים, להקלה בלחצים ותמיכה מיטבית אף לכבדי או תתי משקל.
חברת קמפ דויד מעמידה לרשות לקוחותיה, צוות מומחים להתאמה אישית אנטומית של המזרן תוך התחשבות ברצונו/ה, ברמת הקושי העדיפה לו/ה ולתקציבו/ה כמובן.
התאמת המזרן נעשית בצורה קפדנית עם ליווי הלקוח/ה עד לשביעות רצונו/ה המלאה, תוך מתן 30 לילות ניסיון (באריזה המקורית בלבד ומזרנים במידה סטנדרטית, מזרנים לילדים לא ניתנים לניסיון אלה המזרנים המתאימים להם ביותר לצמיחה טובה של עמוד השדרה וליציבה נכונה) לשם בחינת המוצר הלכה למעשה.
השירות שמעניקה חברת קמפ דויד הוא חם, אכפתי ומתחשב וקשובה היא לכל היבט בצרכיו של הלקוח דבר המפורסם וידוע בקרב לקוחותיה.

מזרנים בקמפ דיויד
נגן וידאו

התאמת מזרנים אישית לכל לקוח

חברת קמפ דויד ישראל תעשיות מזרנים בע"מ, מעניקה עד 20 שנות אחריות הכוללת את כל מרכיבי המזרון למעט הבד והתפירה.
במפעל קמפ דויד מייצרים מזרנים בהזמנה אישית, בהתאמה אישית ובכל מידה מבוקשת.
בחברת קמפ דויד מאמינים שהפרסום הטוב ביותר הוא פרסום מפה לאוזן, לכן, רמת השירות היא בהתאם, כי לקוח מרוצה, זה הפרסום הטוב ביותר.
לשימור לקוחותיה, מעניקה חברת קמפ דויד החלפת המזרנים במהלך השנים בעסקאות טרייד-אין אטרקטיביות במיוחד.
בחברת קמפ דויד מאמינים כי מזרון מתאים ואיכותי זה לא מותרות, אדם זקוק לנעליים טובות, משקפיים איכותיות וגם מזרון איכותי וטוב להתנהלות תקינה וטובה.
בחברת קמפ דויד ממתינה לכם חווית קניה שלא הכרתם.
זכרו, על שינה בריאה ונוחה לא מתפשרים, כי מזרן טוב זה לא מותרות!