ייצור ושיווק מזרני איכות אורתופדיים בארץ ובעולם, כריות ויסקו, מיטות, בסיסים, פינת זולה, פינות ישיבה, ועוד

איכות השינה שלנו נובעת מהשפעות שונות. חלקן קשורות בהתנהלות אורח חיינו וחלקם תלויים בתנאים ובאביזרים השונים איתם אנו משתמשים ועליהם אנו ישנים. מחקרים רבים קבעו כי יש קשר ישיר בין תזונה, אורח חיים ותנאי סביבה לשינה בריאה יותר!

איכות השינה משפיעה על הבריאות

השינה מתאפיינת במחזוריות, במהלכה מתרחשים תהליכים משמעותיים בגופנו. הגוף שלנו זקוק לכמות מסוימת של שינה עמוקה, במהלכה השרירים מתרפים, הגוף עובר תהליכים ביוכימיים שונים ומתרחשת שנת חלום שחשובה לא רק מבחינה גופנית, אלא גם נפשית. ישנם סיבות וגורמים שונים שפוגעים באיכות השינה. חלקם נחשבים כבעיה רפואית וקלינית וחלקם כלל לא רפואיים: כמו רעשי סביבה, הבדלי טמפרטורה, ותנאי הסביבה לרבות המיטה והמזרון עליו אנו ישנים.

שינה בריאה יותר היא החלטה שלכם!

כדי שתוכלו להנות משינה בריאה יותר, ואיכותית? להלן 5 טיפים שיסייעו לכם באופן משמעותי ביותר:  

  • יצירת אווירת שינה – החשיכו את החדר. הגוף מושפע מאור. עם רדת החשיכה הגוף מפריש הורמון שינה ומשרה עלינו תחושת נמנום ועייפות. מומלץ לאטום את החדר בווילונות או תריסים כדי לאפשר ליצור חשיכה גם בשעות היום. אם חייבים אור, אפשר להדליק מנורת שינה המפיצה אור רך ועדין.
  • עיצוב החדר – הקפידו שכלי המיטה שלכם יהיו לטעמכם, שישרו נינוחות ורוגע, שהבדים יהיו נעימים ומלטפים. ובכלל, שהתחושה בחדר השינה שלכם תהיה של מקום מלא שלווה וטוב טעם, צבעים רכים וצורות פרחוניות המשרות אווירה טבעית.
  • מידת אוורור וחום רצויה – אווררו או חממו את החדר לטמפרטורה הנוחה לכם. כשחם מדי או קר מדי, השינה מופרעת ואיכותה נפגעת משמעותית.
  • נטרול הפרעות סביבתיות בחדר – בעל חיים, מסך טלוויזיה מרצד, וגורמים אחרים יכולים להפריע ולנתק אתכם מרצף שינה הפוגע באיכותה.
  • מידה רחבה דייה ומזרון איכותי – מזרון ישן, גושי, ועם קפיצים חורקים עשוי לפגוע באיכות השינה, ואף לבעיות גב ופרקים. ישנם סוגים רבים של מזרנים, ומציאת המזרון האחד שטוב עבורכם היא משימה שעשויה לקחת זמן. למרות שניתן למצוא באינטרנט מגוון רחב של מזרונים במחירים אטרקטייבים, לא מומלץ לוותר על התנסות במזרון בחנות בעלת שם המתמחה בייצור והתאמת מזרנים בהתאם לצרכים שלכם.

שינה בריאה בחסות המומחים למזרני איכות!

חברת קמפ דויד, יצרנית המזרנים המובילה בישראל, מציעה לכם מגוון עשיר איכותי וייחודי של מזרנים לשינה בריאה יותר. באתר החברה ובאולם התצוגה, תוכלו להתרשם ממזרנים באיכות גבוהה העשויים מחומרים שונים בעלי עמידות גבוהה והעומדים בכל התקנים מהמחמירים ביותר.

מגוון ומבחר

קמפ דויד מציעה ללקוחותיה מזרנים עם וללא קפיצים בעלי שכבת נוחות איכותית העשויים מחומרים כמו לטקס או ויסקו לבחירה והמגיעים במבחר גדלים ליחיד, זוגי ואפילו למיטה + חצי. אם גם אתם רוצים להנות משינה בריאה יותר? הגעתם למקום הנכון! קמפ דויד תשמח לסייע לכם בייעוץ והכוונה והתאמת המזרון הבא שלכם לאיכות שינה בריאה יותר, במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים.

Visco Perfection luxury mattress by Camp David featuring dual-layer design and orthopedic support.

צרו עימנו קשר

[leadercf7 campid="5017"]

קטגוריות

קמפ דיויד גם בפייסבוק

תפריט נגישות