ייצור ושיווק מזרני איכות אורתופדיים בארץ ובעולם, כריות ויסקו, מיטות, בסיסים, פינת זולה, פינות ישיבה, ועוד

תקנון

ברוכים הבאים לחברת קמפ דויד מזרני איכות אורטופדיים, החנות הוירטואלית למכירת מזרונים אורטופדיים. התנאים הבאים מגדירים את זכויותיך והתחייבויותיך בקשר עם קמפ דויד מזרוני איכות אורטופדיים. התנאים מנוסחים בלשון זכר אולם מתייחסים לזכר ולנקבה כאחד. אנא קראו את התנאים בקפידה.

מבוא החנות הוירטואלית של קמפ דויד מזרני איכות אורטופדיים, משמשת כחנות וירטואלית לרכישת מזרונים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט. מזרני ויסקו, מזרני לטקס, מזרנים ללא קפיצים, מזרני קפיצים, מזרן זוגי, מזרני יחיד, מזרנים מתצוגה ועוד, רשאים לרכוש, בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל. תנאי מוקדם לתוקף רכישתו של הלקוח הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך בקמפ דויד מזרוני איכות אורטופדיים (לעיל ולהלן: “החנות”), התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות, לכל דבר ועניין. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בנינו. גלישה בחנות ו/או רכישת המוצרים (מזרונים, בסיסים, מיטות, ראשי מיטה, ספות, מיטה וחצי, מיטת ספר וכריות ) המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות. המכירה באתר החנות תאפשר רכישת מוצרים שונים, בדרך נוחה, קלה ומהירה, במחירים אטרקטיביים, ובאבטחה ודיסקרטיות מרבית. המוצרים המוצעים באתר עבור כל מוצר המוצע למכירה, מוצג באתר וכולל את שם המוצר המוצע למכירה וכן את מחיר המכירה של המוצר המוצע למכירה פרטים מלאים לכל מוצר ניתן לראות ע”י הקלקה על שורת המוצר בדף המכירה כפי שיופיע בחנות ולראות אף את תמונת המוצר. שיטת המכירה בחנות במכירה מוצעים למכירה מבחר מוצרים במחיר קבוע מראש. הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן : החנות מציגה רשימת מוצרים בקמפ דויד מזרנים לרבות כל הפרטים אודות המוצר המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש, המכירה הינה עד גמר המלאי. במכירה רשאי כל משתתף לבחור ולמסור את פרטי כרטיס האשראי שלו בדרך של השארתו באתר או באמצעות הטלפון כפי שמפורסם באתר. השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני תוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה אם לאחר רכישת מוצר, התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלוא הכסף ששולם מכל מקום, התחייבות חברת קמפ דויד מזרוני איכות אורטופדיים היא לאספקת המוצר עד ל-14 ימי עסקים, כאשר מדובר במזרונים במידות גדולות קרי: מעל 140/190 או מתחת, מתחייבת החברה לספק את המוצר עד 21 ימי עסקים כמו גם בסיסים, ומיטות.

אופן ההשתתפות לאחר בחירת המוצר על כל פרטיו, יתבקש הרוכש להזין למערכת פרטים בסיסיים כפי יופיעו בדף ההרשמה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספרי טלפון , מספר כרטיס אשראי וכן את הכתובת למשלוח המוצר. הקשת כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע המכירה. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות, ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק. לאחר ביצוע ההזמנה תבצע החנות בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע”י חברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה ללקוח לפיה העסקה אושרה וחיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות שהוזמן על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר אישור העסקה ע”י חברות האשראי. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים. במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה ולפיה יידרש ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של החנות לצורך הסדרת אישור העסקה עם חברות האשראי. במקרה כאמור, יחל מניין ספירת הימים באשר למועדי המשלוח ממועד אישור העסקה ע”י חברות כרטיסי האשראי

לא פעל הלקוח להסדרת אישור העסקה תוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על אי אישור העסקה ע”י חברות האשראי, תחשב העסקה לעסקה מבוטלת. תשלום דמי משלוח דמי המשלוח ישולמו ע”י הלקוח במועד ההזמנה במסגרת התשלום בגין המוצר או שישלם ישירות למוביל, עפ”י שיקול דעת החנות. במכירה בתשלומים רשאית החנות לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון במקרים מסוימים, הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מהחברה וזאת בתיאום מראש עם שירות לקוחות החברה באשר למקום ומועד האיסוף . מוסכם כי במקרה של איסוף ע”י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח . במקרה כזה, בו הרוכש יחליט לאסוף את המוצר באופן עצמאי, ידוע ללקוח כי כל פגם במוצר שיגרם כתוצאה מההובלה יהיו באחריותו הבלעדית של הלקוח. הובלה במדרגות מעל קומה שלישית או במקרה של צורך בשרותי מנוף חיצוניים תהיה תוספת תשלום. מחיר ההובלה תקף לאזורים בקו הירוק בין אשקלון עד מטולה, הובלה לאזורים מרוחקים יותר תחוייב בתשלום נוסף. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות תהיה רשאית לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל (נק’ מפגש) וזאת בתיאום מראש עם הלקוח. החנות מתחייבת לספק את המוצר באמצעות הובלה רגילה בלבד, שהיא הובלה של מוצר על ידי סבלים בלבד, עד לקומה רביעית, דרך חדר מדרגות או מעלית שפתחה מאפשר להעביר את המוצר ללא פירוק חלק מחלקיו , ולאזורים שאין קיימת לגביהם בעיית גישה מטעמים בטחונים. במקרה בו יש, לדעת המזמין, צורך בהובלה חריגה (הובלה שאינה רגילה, כגון הובלה שלא ניתן לבצעה באמצעות מדרגות או מעלית, הובלה בה קיימת בעיית גישה לאזורים מסוימים מטעמים בטחונים, הובלה שנדרש מכשור מיוחד לביצועה או הובלה לקומות גבוהות, הכל לפי שיקול דעתה של החנות), מתבקש המזמין לפנות לחנות לפני השלמת תהליך ההזמנה, ולהסדיר באופן נפרד את כל הקשור בהוצאות ההובלה החריגה ובאפשרות קבלת המוצר. מודגש בזה, כי בכל מקרה יחולו מלוא הוצאות ההובלה החריגה על המזמין בלבד בהתאם לדרישת החנות
קחו את המזרן ל-30 יום ניסיון במידה והלקוח ירצה לבטל את העסקה בפרק זמן של עד 30 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי, לפי המאוחר ביניהם, הוא יכול לעשות זאת, בהתאם למפורט בפרק ביטול עסקה. ביטול עסקה, או החלפת מזרון, לאחר שחלפו המועדים לביטול, הקבועים בחוק הגנת הצרכן, יעשה לפי ההוראות הבאות: במידה והלקוח ירצה להחליף את המזרון שרכש למזרון אחר המשתתף במבצע (מידות סטנדרטיות בלבד- 140/190 עד 180/200 ובשום אופן לא מזרנים בהזמנה אישית, כלומר מידות מיוחדות כגון 164/204 וכד’ (להלן ולעייל: “מידות מיוחדות”). מזרנים לילדים במידות מיוחדות גבהים שונים בהזמנה מיוחדת) יוכל לעשות זאת, בתנאי שהמזרן באריזתו המקורית אלא אם כן אושר ללקוח להוריד את האריזה, (בדרך כלל במזרני ויסקו),במידת הצורך יחויב/יזוכה הלקוח בהפרש למחיר המזרן החדש שבחר, או יזוכה במידה ובחר מזרן זול יותר. כמו כן, הלקוח ישתמש במזרון במשך חודש שלם שלאחריו יוכל לפנות לחברת המזרונים  30 ימים ולבקש החזרת המזרן ולקבל תמורתו חזרה בניכוי הסכומים הבאים: כספי ההובלה ששולמו לא יוחזרו ללקוח. במידה ובמסגרת הקניה קיבל הלקוח מתנה של ריפודית ו\או כריותו/או מגן מזרן ו/או כל מתנה אחרת בזמן הרלוונטי, יוכל הלקוח להחזיר את המתנות שקיבל באריזה המקורית או  אם יבחר, יוכל להשאיר את המתנות אצלו וסכום זה יקוזז מההחזר סך עלות המתנה. למען הסר ספק, הלקוח יחוייב על ההובלות בהחלפת המזרנים.

בגין הריפודית/מגן מזרן וכן עלות הכריות. (בנוסף לסכומים האחרים שיקוזזו בגין ההובלה ואריזה). הכסף יוחזר באופן שבו התבצע התשלום ע”י הלקוח: שולם במזומן או בהמחאה/ות או בכרטיס אשראי, יוחזר כספו באותה הצורה לפקודת הלקוח בלבד. שולם בכרטיס אשראי בתשלום אחד או בפריסה לתשלומים, יזוכה הלקוח בכרטיס האשראי. מכל ההחזרים המגיעים ללקוח למעט סכומי ההובלה והאריזה. תנאי ראשוני להחזרת המזרון ו/או המזרונים ו/או כל המוצרים המוצגים באתר החברה, הוא שמירה על נקיונם ושלמותם כשהם באריזה המקורית שלא נפתחה. הודעת הלקוח בדבר בקשתו להחלפת המזרון או בקשתו להחזר כספי תתבצע לחברת קמפ דויד מזרוני איכות אורטופדיים בכתב באמצעות פקס או באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת info@www.campdavid.co.il
(ובכפוף לתנאי “ביטול עסקה” כדלקמן). חברת קמפ דויד ישראל תעשיות מזרנים בע”מ רשאית להפסיק את המבצעים שבאתר בכל עת לשיקול דעתה הבלעדי.
ביטול עסקה

ביטול עסקה ייעשה תוך 30 ימים מקבלת המוצר. הודעה על הביטול תימסר בדוא”ל – info@www.campdavid.co.il או בדואר ישראל
בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, או שלא בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או שלא בשל כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 21 ימים מקבלת הודעת הביטול,  המוצר יוחזר על חשבון הצרכן (ע”י מובילי חברת המזרונים). אם סופק המוצר לבית המזמין, והרכישה בוטלה על ידי המזמין, חלה חובת החזרת המוצר למחסני קמפ דויד מזרוני איכות אורטופדיים על המזמין ,כשהוא נתון באריזתו המקורית ככול שהדבר אפשרי , שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא. בעת ביטול עסקה עקב פגם, או אי התאמה לפרטים שצוינו במודעת המוצר או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 21 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר  החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן ! כגון, מידה מיוחדת של המזרונים ו/או המיטות והבסיסים כמו גם צבעים ייחודיים ללקוח.

למען הסר ספק, במידה והלקוח מבקש ביטול עסקה מכל סיבה שהיא, לרבות אי התאמה ו/או טעות במידה ו/או רמת קושי ובשל כך יוחזר המזרן למפעל, ישא הלקוח בהוצאות ההובלה ודמי ההחזרה על פי המחיר הרלוונטי לאיזור המגורים ומחיר ההובלות לאותה תקופה.

החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים: – נפלה טעות קולמוס חריגה וברורה בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר – אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה. – אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה, רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון . – החנות לא תישא באחריות של כל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי, לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי.

אספקת המוצרים החנות לפי העניין תדאג לאספקת המוצר הנרכש באתר,לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר , אלא אם צוין מפורשות אחרת. החנות תפעל כדי לספק את המוצר בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בדף המכירה, וזאת בכפוף לקבלת אישורה של חברת האשראי לעסקה. קמפ דויד לא תישא אחריות לגבי איחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חירום ונזקי טבע. – שביתת מובילים ו/או ספקים או כל סיבה שאינן בשליטת החברה. – באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות תהא רשאית לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח. – זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים באתר כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה בשעות העבודה של המובילים, לא כולל שישי שבת, ערבי וימי חג. – תאום האספקה יעשה ישירות מול חברת ההובלה של המזרן ובשעות העבודה שלהם. במקרה בו יהיה איחור באספקה, החברה לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה וקבלת מלוא כספו חזרה שירות לקוחות כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות באשר למפרט הטכני של המוצר, מידע על תפעול המוצר ו/או הוראות יצרן, אחריות וכיו”ב ניתן לפנות אל נציגים מטעם החברה בטלפונים הרשומים באתר או באימייל כמוזכר לעיל עם ציון מספר ההזמנה נציגי החנות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה, כניסה לאתר והשימוש בו על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.

אבטחת מידע והגנה על הפרטיות החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע שלה בכלל ושל לקוחותיה בפרט. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן. במקרים שאינם בשליטתה ואו הנובעים מכוח עליון, החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצורכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה, למעט מקרים בהם הרכישה התנהלה באופן רשלני. כללי הנהלת החנות שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את כללי השתתפות הרוכשים והתקנון לפי שיקול דעתה הבלעדי.מובהר כי לא יעשה שינוי בנהלים תוך כדי ביצוע הליך מכירה. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד. החנות אינה אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותם קישורים. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החנות שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה, במקרים אלו, החברה תשיב לצרכן את כספו.החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר אם לא נכללו ברכישה ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו. הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר, אלא אם נכתב אחרת . אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החנות ו/או מי מטעמה. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.
רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות . נפלה טעות חריגה וברורה בתיאור המוצר שעל פניה נעשתה בתום לב, לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים אולם במקרה כזה תשיב החברה את כספם של הצרכנים.

יובהר כי במידה והמזרן יונח על משטח סלטים או קרשים עם רווחים ביניהם, יאבד הלקוח את האחריות על המזרן, המזרן צריך להיות מונח על משטח ישר ואחיד אחרת קיימת סכנה שהוא ישקע ו/או יתעוות ו/או יאבד מצורתו.

למען הסר ספק, במידה ותהיה בעיה במסגרת משפטית בבתי משפט, העניין יידון בבית משפט בתל אביב או ברחובות, חתימת הלקוח/ה על התעודה מהווה הסכמה מלאה.

אודות

אמינות: החנות מודעת לרגישות הכרוכה בהפעלתו של אתר מכירות דרך האינטרנט, ועל כן מקפידה החנות לנהל את האתר בזהירות רבה, מיומנות, ובאופן מבוקר. קיים איסור מפורש של כל גורם מטעם החנות, או הקשור עמה לקחת חלק ברכישות. קיים תיעוד מלא של כל מכירה המתבצעת באתר. 

צוות קמפ דויד ישראל מאחל לכל לקוחותיו חוויית קניה מהנה, ובחירה נבונה 

 Camp David Israel, 

צרו עימנו קשר

קטגוריות

קמפ דיויד גם בפייסבוק

תפריט נגישות