ייצור ושיווק מזרני איכות אורתופדיים בארץ ובעולם, כריות ויסקו, מיטות, בסיסים, פינת זולה, פינות ישיבה, ועוד

מזרנים רכים או קשים הבחירה קשה כאן נפרט מה נכון לכל אחד

כשליש מחיינו אנחנו מבלים בשינה. אחד הדברים הקריטיים לאיכות שינה ומטבע הדברים לאיכות חיים בריא, היא בחירת מזרונים מותאמים לפי הצרכים שלנו ובהתאם לנוחות ומצבנו האורטופדי. בכל מקרה וודאי תשאלו את עצמכם מה עדיף? מזרונים רכים או מזרנים קשיחים?

מזרנים רכים או קשים כיצד בוחרים?

על מנת לבחור מזרנים מותאמים לצרכים שלכם יש להקפיד לבדוק מספר פרמטרים שיסייעו לכם לבחור בין סוגי מזרנים רכים או קשים:

  • נוחות: מזרן לא חייב להיות קשה כדי שיהיה בריא. מזרון בריא הוא מזרן נוח ונוחות היא דבר מאד אישי ואינדיבידואלי. במקרים מסוימים בהם אתם ישנים עם בן/בת זוג יתכן שתרצו לבחור במזרנים בהם דרגת הקושי והרכות שונים בכל צד, דבר שניתן לבצע כיום כמעט בכל מזרון. ובכל מקרה כשאתם מתלבטים בבחירת מזרנים רכים או קשים מוטב שתבקשו לבדוק את המזרן בביתכם בתנוחת השינה שלכם לאורך תקופת ניסיון של מספר שבועות עד לקבלת החלטה.
  • תמיכה : מזרן איכותי רך או קשה חייב להעניק תמיכה לכל הגוף ובעיקר, לחלק הרגיש של עמוד השדרה. ישנם מצבים בהם תרצו לקבל תמיכה או דרגת קושי חזקה יותר לגבי איבר אחר בגופכם או לרכך מעט אזורים מסוימים וגם זה ניתן כיום לביצוע לאור רמת השכלולים והטכנולוגיות שנכנסו לענף זה .יש להקפיד שבמזרון יש תמיכה בריאותית או תמיכה מרכזית התומכים בחלק הרגיש של עמוד השדרה  או כל איבר אחר שתבחרו ומונעים את שקיעת המזרן בחלוף הזמן לאורך שנים.
  • תמיכה בדפנות המזרן: מזרן רך או קשה חייב לבא עם חיזוקי דפנות המזרן על מנת להבטיח תמיכה מלאה גם בקצוות המזרן. כך תימנע שקיעה של המזרן בקצותיו ואיכות התמיכה והשינה נשמרים.
  • תמיכה ממשטח תחתון : בסיס המיטה עליו מונח המזרן חייב להיות בעל איכות גבוהה ועם שלבי עץ או פלטה שלמה אבל מאווררת המעניקים תמיכה לכל מזרן רך או קשה ושומרים מפני התבלות ושקיעה של המזרן לאורך שנים.

מעבר לסדרת הבדיקות שציינו לעיל, חשוב להבין כי שינה על מזרן רך או קשה הינו בעל השפעה גדולה על גופנו. שינה על מזרן קשה, תגרום לגוף לחץ בעיקר על  השרירים ועל החוליות, לחץ שיגרום לכאבים ובטווח הארוך לנזקים פיזיים אורטופדיים. מצד שני, מזרן רך מדי, יגרום לאיברים הכבדים של הגוף לשקוע ואיזון הגוף לא ישמר,  לכאורה שרירים מסוימים יתכווצו על מנת למנוע את השקיעה של הגוף דבר יצור אחר כך בעיות אורטופדיות קשות והתכווצות שרירים ואיכות שינה ירודה.

מה שחשוב בבחירת מזרנים רכים או קשים הוא לדעת למצוא את האיזון בין שתי הרמות ולהתאים עבורכם את סוג המזרן שייתן מענה הולם ואיכותי לשינה בריאה ולתמיכה ונוחות מקסימלית. חברת קמפ דיויד, הינה חברה יצרנית של מגוון סוגי מזרנים באיכויות ללא פשרות וצוות עובדיה ייעץ ויסייע לכם בבחירת המזרנים המותאמים ביותר לצרכים שלכם ובכל תשיגו תמורה הולמת למחיר ואיכות שינה וחיים בריאים. כל מזרני החברה נמכרים תחת אחריות מלאה ושירות מקצועי גם לאחר הקניה ולאורך שנים.

Visco Perfection luxury mattress by Camp David featuring dual-layer design and orthopedic support.

צרו עימנו קשר

[leadercf7 campid="5017"]

קטגוריות

קמפ דיויד גם בפייסבוק

תפריט נגישות