ייצור ושיווק מזרני איכות אורתופדיים בארץ ובעולם, כריות ויסקו, מיטות, בסיסים, פינת זולה, פינות ישיבה, ועוד

מזרן ילדים כל מה שחשוב

מזרן ילדים אחת הרכישות שמעידה על כך שילדכם הפעוט הופך להיות ילד של ממש היא הרכישה של מיטת ילדים עבור הנסיך הקטן. עד גיל מסוים, ילדכם הסתפק במזרון של מיטת התינוק הסגורה שנראית יותר דומה ללול מאשר למיטה ואילו כעת הוא גדל והמיטה צרה מלהכיל אותו. זהו השלב בו הפעוט הופך לילד שצריך מיטה של ממש.

מזרן ילדים אם לא תישן – איך תגדל?

חשוב לזכור שברכישת מיטה אחד הדברים המשמעותיים ביותר הוא המזרון בעיקר כאשר מדובר במזרן ילדים. כמובן שגם שלד המיטה חשוב הן מצד האיכות והחוזק והן מצד העיצוב אך למזרן יש חשיבות יומיומית עבור ילדכם. מחקרים רבים מעידים כל כך שעיקר גדילה של הילד נעשית בלילה היות ובשעות מסוימות בזמן שנת הליל מופרש הורמון הגדילה שמשפיע על הגדילה של המערכת. לכן חשוב מאוד שזמן השינה יהיה זמן איכותי ושהילד אכן ימצה אותו כראוי, כך יופרש ההורמון בצורה המיטבית והגדילה תהיה תקינה ומשגשגת.

מיטת יחיד מרופדת מפוארת דגם רויאלטי Camp David

מזרן איכותי = שינה מיטבית

ככל ההורים בוודאי גם אתם מבינים יודעים על חשיבות השינה הטובה כתנאי להתפתחות תקינה בתחומי הדיבור, השפה, המוטוריקה והתנועה. אין כל ספק שתעשו כל שביכולתכם כדי לתרום לשינה טובה יותר ורגועה אצל ילדכם. אחד מהתנאים הטובים לשינה איכותית הוא מזרן ילדים איכותי וטוב. אל תשכחו שילדכם כבר אינו פעוט והוא יודע לספר לכם מה הוא חש במילים. לכן אל תהססו לקחת אותו עמכם לחנות המזרונים ולשבת ואפילו לשכב יחד אתו על מזרונים שונים ולחוש איזה מזרון נוח ביותר בעבורו. נוחות היא עניין אינדיווידואלי ולכן חשוב שהחבירה תעשה בשניים ואל רק על ידכם למרותש אתם המשלמים והאחראיים על כל העניין.

מזרן ילדים המלצות- חוסכות זמן אך עדיין…

ככלל, כדאי לרכוש מזרן של חברה טובה ומוכרת ובעיקר לברר בחנות עם יועץ המזרונים או עם המוכר מהו מזרן הילדים הטוב ביותר בעבור ילדכם, מאילו חומרים הוא עשוי, האם הוא סינטטי. גורם להזעה מרובה, תקני ועוד. אם יש לכם המלצות מקרובי משפחה או מחברים וידידים תוכלו לחסוך לעצמכם זמן רב אך כמובן שאל תסתמכו רק על ההמלצות אלא לכו בכוחות עצמכם לחנות ותבדקו מה יש לחנות להציע לכם.

ראו גם: מזרנים לילדים

מזרנים לילדים
5/5

צרו עימנו קשר

[leadercf7 campid="5017"]

קטגוריות

קמפ דיויד גם בפייסבוק

תפריט נגישות