ייצור ושיווק מזרני איכות אורתופדיים בארץ ובעולם, כריות ויסקו, מיטות, בסיסים, פינת זולה, פינות ישיבה, ועוד

כאשר אנו רוכשים מיטות לחדר השינה, יש לבחור גם מזרנים מתאימים. מזרן הוא חלק חשוב מאד משינה בריאה ונוחה. בשוק כיום קיימים עשרות סוגים של מזרנים, כאשר לכל אחד מן הסוגים איכות שונה, דרגת רכות שונה, דרגת אורתופדיות שונה וכן הלאה. כל אחד צריך לדעת לבחור לעצמו מזרן שיהיה נוח עבורו, ושיאפשר לו לישון לא רק בנוחות, אלא גם עם תמיכה יעילה לגב, שתאפשר לו שינה בריאה. מרבית האנשים פונים באופן אוטומטי לרכישה של מזרני קפיצים, שהם המזרנים המוכרים והנפוצים כיום בשוק. אך כדאי לדעת שישנן גם אפשרויות אחרות בבחירה של מזרנים, כמו למשל מזרן ויסקו, שהוא מזרן בעל תכונות אורתופדיות ובריאותיות טובות במיוחד, הרבה יותר מאלו של מזרן קפיצים סטנדרטי.

מזרן ויסקו

המזרן עשוי מחומר פולימרי מיוחד, אשר נפוץ גם בכריות ובמוצרים אורתופדיים אחרים. מזרן ויסקו הוא מזרן אלסטי מאד. המשמעות היא שהמזרן מתאים את צורתו למבנה הגוף של האדם השוכב עליו, ולמשקלו, על מנת ליצור תמיכה של ממש בכל חלק וחלק מגופו של האדם. למעשה, האלסטיות של הוויסקו גורמת לכך שכאשר אדם שוכב על מזרן ויסקו, הוא יוצר הרבה מאד נקודות מגע בין גופו לבין המזרן, מה שיוצר פיזור נרחב יותר ובריא יותר של משקל הגוף על פני המזרן. פיזור המשקל מאפשר הפחתה משמעותית של הלחץ שקיים על הגוף בזמן השכיבה והשינה, כך שהגוף נח בצורה טובה הרבה יותר, וכל שרירי הגוף מוגנים בצורה מלאה.

מזרן ויסקו יתרונות נוספים

מזרן ויסקו הוא גם מזרן אשר משנה את הטמפרטורה שלו, בהתאמה לטמפרטורת הגוף של האדם ששוכב עליו. החימום עצמו גם הוא מפחית מן הלחץ שנוצר על הגוף, והוא גם מאפשר שינה נוחה יותר ונעימה יותר. פיזור הלחץ שקיים במזרן ויסקו הופך את המזרן הזה למומלץ במיוחד לאנשים אשר סובלים מפצעי לחץ, משום שהמזרן מפחית את הלחץ שעל הפצעים. בנוסף, שינה על מזרן ויסקו תורמת למחזור דם פעיל, לשינה עמוקה יותר ולשיפור במצב הבריאותי הכללי של האדם.

מזרן ויסקו

ראו גם: מזרני ויסקו

Visco Perfection luxury mattress by Camp David featuring dual-layer design and orthopedic support.

צרו עימנו קשר

[leadercf7 campid="5017"]

קטגוריות

קמפ דיויד גם בפייסבוק

תפריט נגישות