ייצור ושיווק מזרני איכות אורתופדיים בארץ ובעולם, כריות ויסקו, מיטות, בסיסים, פינת זולה, פינות ישיבה, ועוד

שנת לילה רציפה וטובה על מזרונים חיונית במיוחד עבור בריאותכם. אחד הגורמים החשובים ביותר והמשמעותיים ביותר עבור שנת לילה רציפה וטובה היא כמובן איכות המזרון עליו אתם ישנים. מזרנים איכותיים מעניקים לכם תמיכה טובה לעמוד השדרה מאפשרים לכם הרפיה עמוקה, ושינה רציפה יותר, וטובה יותר. כך שתקומו בבוקר רעננים יותר.

כאשר בוחרים מזרונים חדשים חשוב לבחור מזרנים איכותיים, שיחזיקו מעמד עבורכם כמה שיותר זמן. אולם הבחירה חייבת להיות בחירה במזרנים שיהיו נוחים כמה שיותר עבורכם. ברמת קשיות שמתאימה לכם.

בחירת מזרונים חדשים היא תהליך שצריך לקחת בכובד ראש, שכן המזרון אותו תקנו ילווה אתכם ואת איכות חייכם בשנים הקרובות. לכן אל תקנו מזרון בקלות ראש, והקפידו לפנות עבורכם מספיק זמן כדי למצוא את המזרונים החדשים המתאימים לכם ביותר.

חשיבות ניסיון מזרונים בחנות

כאשר אתם מגיעים לחנות מזרנים, סביר להניח שתהיו מופתעים מהשפע הגדול של מזרנים שונים, בגדלים שונים, ומחומרים שונים. נסו קודם כל את החומרים השונים של המזרנים, כדי לוודא האם נוח לכם מזרני קפיצים, או דווקא מזרנים ללא קפיצים, או אולי מזרנים שמשלבים בין ויסקו לקפיצים? בקשו מהמוכרים להראות לכם כמה סוגים מכל סוג, ונסו כל מזרון, שכבו עליו, בנוחות, נסו לעצום עיניים ולהרגיש האם המזרון נוח לכם מספיק.

מזרונים – רמות קושי שונות

למזרונים יש רמות קושי שונות, כאשר ההמלצה המקובלת היא לרכוש מזרון קשה, כדי שיתמוך בעמוד השדרה בצוואר ובראש בצורה טובה לאורך זמן. מזרונים רכים מדי נחשבים למפנקים, אבל עלולים להתבלות מהר יותר, וכמובן, לתמוך בצורה פחות טובה בגוף שלכם. לכן, למידת הקושי של המזרון יש חשיבות גדולה במיוחד עבורכם. אולם חשוב לזכור שהמלצה כללית, צריכה להיות נוחה גם עבורכם, ולכן גם פה למדידת המזרון יש חשיבות גדולה כדי לבחור מזרן איכותי ונוח שיבטיח לכם שנת לילה טובה.

קנו מזרון מחברה איכותית. חברות מזרנים איכותיות, מקפידות על שימוש בחומרים איכותיים, בתפרים חזקים שיחזיקו מעמד שנים, ולא יפרמו, וכמובן, במזרון בטיחותי, עם חומרים מעכבי בעירה, כדי למנוע שריפות שעלולות לפרוץ בשימוש לא נכון במזרון.

מזרונים כל מה שצריך לדעת

Visco Perfection luxury mattress by Camp David featuring dual-layer design and orthopedic support.

צרו עימנו קשר

[leadercf7 campid="5017"]

קטגוריות

קמפ דיויד גם בפייסבוק

תפריט נגישות