ייצור ושיווק מזרני איכות אורתופדיים בארץ ובעולם, כריות ויסקו, מיטות, בסיסים, פינת זולה, פינות ישיבה, ועוד

מזרון זוגי כשמו כן הוא: הוא מיועד לשני אנשים נפרדים, שיתכן ויש להם הרגלי שינה שונים, מבנה גוף שונה, פערים משמעתיים במשקל הגוף שלכם ונתונים אורטופדיים שונים.

מה עושים?

מזרון זוגי חייב להתאים לשני בני הזוג ולגשר על הפער בין ההבדלים שצוינו על מנת שכל אחד מבני הזוג ייהנה משינה טובה, עמוקה ורציפה . בחירת מזרן זוגי נעשית כל מקרה לגופו של עניין, כאשר היא מותאמת אישית לבני הזוג. כמובן שבמקרים בהם אתם בעלי העדפות שינה דומות, הרגלי שינה דומים ונתונים אורטופדיים דומים- יהיה לכם קל מאוד לבחור מזרן זוגי המתאים לשניכם. עם זאת, המציאות מראה כי בני זוג נוטים להיות בעלי הרגלי שינה שונים, ועוד טרם ציינו את ההבדלים במשקל הגוף ובמבנהו, המהווים גם הם פרמטר חשוב מאוד בחירת מזרון זוגי.

על מה חשוב לשים דגש כאשר רוכשים מזרון זוגי?

איכות השינה- אם שניכם או אחד מכם בעלי שינה קלה, רצוי שהמזרן שלכם יהיה בנוי באופן כזה שיהיה מסוגל לנטרל תזוזות של בן/בת הזוג בזמן השינה. כולנו נוטים לשנות תנוחות שינה תוך כדי השינה, ואלו מכם שבעלי שינה קחה נוטים להתעורר מכל תזוזה, ולא הקלה ביותר. אחת הדרכים לכך היא לרכוש מזרן זוגי בעלי קפיצי פוקט- קפיצים מבודדים. מערכת קפיצים אלה בנויה באופן בו כל קפיץ עומד בשפני עצמו. קפיצי פוקט מאפשרים לכם לישון יחד תוך הפרדה בין “הצד שלו” ו”הצד שלה”. כלומר, ברגע שאחד מבן הזוג קם או מסתובב בזמן השינה, הטלטלה שגופו יוצר אינה מורגשת בצד השני של המזרן. יכולת הבידוד המצוינת הזו מתאימה גם במקרים בהם שני בני הזוג הם בעלי משקל עודף. מדוע? כיוון שהיא מספקת תמיכה מלאה למשקל הגוף ותומכת בו היטב.

דרגת קשיחות- מזרנים ללא קפיצים ומזרני קפיצים נוטים להגיע בדרגות קשיחות שונות, כאשר בסופו של דבר אתם בוחרים את דרגת הקשיחות החביבה עליכם: החל מהתחושה הקפיצית והרכה ועד לדרגת קשיחות גבוהה וקשה. חשוב לציין כי גם דרגת קשיחות גבוהה יכולה להיות מפנקת לא פחות מזו הקפיצית, הודות לחומרי הגלם העומדים לרשתותינו כיום בתעשיית המזרנים: ויסקו ולטקס. חומרים אלה “קולטים” את קויי המתאר של הגוף שלכם,” זוכרים” אותו ומיועדים לספק לגופכם תמיכה מושלמת תוך הימנעות מהיווצרותם של נקודת לחץ או מרכזי כובד על גבי המזרן בזמן שאתם ישנים. ויסקו ולטקס הם חומרים רכים מטבעם ויש אנשים שאוהבים מזרנים בעלי דרגת קשיחות גבוהה ועם זאת לא מוכנים לוותר על הרכות המפנקת! תוספת של שכבת ויסקו עושה בהחלט את העבודה. היא שומרת על שרדת הקשיחות שאתם אוהבים ועם זאת מעניקה לכם תחושה של רכות נעימה ומפנקת.

מזרון זוגי בוחרים יחד

חשוב ששני בני הזוג יבחרו יחד את המזרן שלהם, תוך התנסות משותפת. חשוב להרגיש את המזרון יחד, וליותר מאשר 2-3 דקות. מדוע? מכיוון שכאשר אנו עורכים “מסע קניות” או מכתתים רגליים, כל הפוגה באמצעות שכיבה על כל מזרן ומכל סוג תיחווה על ידינו כ”מזרן נוח ומפנק”. חשוב לשכב ולחוש את המזרן לפחות – דקות, לשנות תנוחה ולחוש האם הוא תומך בגופינו כראוי..

 

ראו גם: מזרן איכותי לישון שנת ישרים

Visco Perfection luxury mattress by Camp David featuring dual-layer design and orthopedic support.

צרו עימנו קשר

[leadercf7 campid="5017"]

קטגוריות

קמפ דיויד גם בפייסבוק

תפריט נגישות