ייצור ושיווק מזרני איכות אורתופדיים בארץ ובעולם, כריות ויסקו, מיטות, בסיסים, פינת זולה, פינות ישיבה, ועוד

רכישת מזרן היא ללא ספק אחת הרכישות המשמעותיות ביותר עבור כל אחד. הסיבה העיקרית והחשובה ביותר לכך הינה העובדה שההתאמה של המזרן לצרכים של המשתמש שאמור לשכב עליו במשך תקופה ארוכה, היא מפתח לשמירה על בריאות הגב שלו מצד אחד, ועל איכות השינה שלו מצד שני. לפיכך, התאמה של מזרן איכותי דורשת התייחסות רצינית לנושא, כולל התייעצות עם מומחים לשינה ואנשי מקצוע מיומנים בתחום המזרנים. מה כולל המבחר הקיים של מזרנים? איזה מזרנים מומלצים כדאי לקנות שיסייעו בשמירה על הבריאות ועל איכות השינה? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושא ההיבט המקצועי של רכישת מזרנים מומלצים חדשים.

סוגים שונים של מזרנים

עולם המזרנים הוא עולם רחב שנמצא בתהליך מתמשך של התמקצעות. מים רבים זרמו בנהרות, מהתקופה שבה לא היה המזרן אלא מצבור של קש או נוצות, עטוף בבד ומוטל כאחר יד על המיטה. נכון להיום ניתן למצוא בשוק מבחר גדול של מזרנים. עם המבחר הזה ניתן למנות מזרני ספוג, מזרני ויסקו או לטקס וכן מזרני קפיצים מבודדים. מדובר ברשימה חלקית בלבד, המייצגת נאמנה את התחום בכללותו. מזרני ספוג הם המזרנים הפשוטים ביותר והנפוצים ביותר. המזרנים הללו אינם מתוחכמים מצד אחד, אבל נותנים מענה הולם לשמירה על איכות השינה. מזרנים מעט איכותיים יותר הם מזרני ספוג אורטופדיים, העשויים מספר שכבות כאשר ביניהן ניתן למצוא שכבת פוליאוריתן מוקצף. מזרני לטקס עשויים מחומר חזק מאד וגמיש, שגם הוא נועד לשמור על הגב ויחד עם זאת להעניק את האופציה הטובה ביותר לניקיון. הסוג הבא של מזרנים הם מזרני ויסקו – חומר חדשני ואיכותי שפותח על ידי המהנדסים של נאס”א עבור אסטרונאוטים. החומר הייחודי הזה מקבל את צורת הגוף של מי שישן עליו, ומאפשר שינה טובה ורגועה יותר. מזרני הקפיצים האיכותיים מאפשרים שינה איכותית, תוך שהקפיצים מבודדים את ההשפעה האפשרית של הנוכחות של אדם נוסף על המזרן.

איזה מזרנים מומלצים כדאי לקנות

מי שאיננו מצוי בתחום, רצוי שיתייעץ עם אנשי מקצוע המבינים בתחום והם יכולים לסייע בבחירת המזרן. באופן עקרוני, המזרן הטוב ביותר הוא מזרן שבו משוקלל הטיפול בכל בעיות הגב של המשתמש, יחד אם איכות המזרן והאפוי שלו. מעוניינים לגעת עוד? רוצים לבחור את המזרן הנכון והמתאים ביותר? צרו קשר כעת ואנו נחזור אליכם בהקדם. הנציגים שלנו ילמדו את הצרכים שלכם ויציעו לכם מזרנים מומלצים המתאימים לכם ביותר.

מזרנים מומלצים

Visco Perfection luxury mattress by Camp David featuring dual-layer design and orthopedic support.

צרו עימנו קשר

[leadercf7 campid="5017"]

קטגוריות

קמפ דיויד גם בפייסבוק

תפריט נגישות