08-9327799

מזרנים מומלצים לילדים

מזרנים מומלצים לילדים להתפתחות נכונה

רוב המזרנים לילדים ונוער עשויים מסוגי ספוג בעלי שכבות שונות. ומצופים בבד שלפעמים אף ניתן לשליפה ולכיבוס. אם אתם מחפשים מזרנים מומלצים לילדים ורוצים להחליף את המזרנים בביתכם, רצוי שתבחרו במזרנים אורתופדיים וגם בריאותיים בעלי שכבת ריפוד של לטקס שהינו חומר טבעי אינו סופג אבק וריחות ומותאם בריאותית בעיקר לילדים הסובלים מבעיות נשימתיות ואלרגיות שונות. רכישה נבונה של מזרנים מומלצים לילדים בעלי קשיחות משתנה ואפשרויות רחבות של מידות המזרנים ודרגות הקושי יעניקו לילדכם מזרנים איכותיים ועמידים לאורך זמן רב ולשינה איכותית ובריאה.

מה חשוב לבדוק במזרן לילד?

באופן עקרוני חשוב לדעת כי מזרנים אורתופדיים ללא קפיצים בשילוב שכבת לטקס נוחה ומפנקת נחשבים למזרנים המומלצים לילדים. עם זאת ישנם גם מזרני קפיצים בעלי איכות משתנה שהינם אורתופדיים אך חשוב לוודא שהם עטופים בשכבת נוחות מסוג לטקס בהתאם להמלצות שציינו לעיל.

מזרנים מומלצים לילדים

אייר ויסקו מזרן יחיד ויסקו אורתופדי ללא קפיצים Camp David

לחצו כאן למעבר לקטלוג המלא של מזרנים לילדים>>>

למזרנים איכותיים יש משקל רב עבור ילדכם בתהליכי הגדילה שלו. על כן חשוב לבחור במזרנים בעלי ליבת מזרון קשיחה ומעטפת לטקס נוחה ומלטפת. בחברת המזרנים קמפ דיוויד מיצרים מזרנים לילדים באיכות וברמה גבוהה ללא פשרות. כל המזרנים מיוצרים בתהליכי יצור קפדניים במיוחד ומחומרי גלם משובחים העומדים בכל התקנים הדרושים והמחמירים ביותר.

מזרני איכות לילדים בקמפ דיויד

מזרנים לילדים בחברת קמפ דיוויד באים עם שכבת נוחות מרבית העשויה מויסקו או מלטקס. הויסקו הינו חומר פולימרי איכותי המשנה את צורתו בהתאם לחום גופו של הילד ובכך מאפשר תמיכה לאורך כל הגוף במקומות המגע השונים עם המזון. לעומתו הלטקס הינו חומר טבעי המיוצר מעץ הגומי נותן מענה מושלם לילדים הסובלים מבעיות רפואיות קוצר נשימה אלרגיות ועוד. הוא גם דואג לפזר את משקל הגוף בעת השכיבה ומונע היווצרות לחצים על איברים מסוימים בגופנו.

בחברת קמפ דיוויד צוות העובדים המיומן ילווה אתכם בכל תהליכי הבחירה המתאימה והמומלצת ביותר לילדכם. כך תבטיחו להם שינה איכותית ובריאה לאורך כל שנות הילדות ותהליכי הגדילה. כמו כן המזרנים היוצאים מבית היוצר של קמפ דיוויד מגיעים ברמת גימור קפדנית ביותר על מנת להביא לכם מוצר מושלם ואיכותי. המזרנים כולם נושאי אחריות מלאה ושירות אמין ומהיר לכל בעיה.

מזרנים מומלצים לילדים קונים בקמפ דיוויד ונהנים ממחירים נוחים ואיכות ללא פשרות לבריאות ילדכם ולשינה איכותית.

אין תגובות כרגע

השאר תגובה

חייב להיות מחובר על מנת להגיב.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות