08-9327799

ראשי מיטה

ראשי מיטה

ראשי מיטה אינם דבר מחויב מהמציאות, אך יש בהם יתרונות רבים הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הנוחות.
כאשר אנחנו באים לבחור את המיטה שלנו, אנחנו נגלה כי קיימים אין ספור עיצובים שונים ומגוונים. הבחירה שלנו תהיה בהתאם לנוחות, התאמה לחדר וכמובן טעם וסגנון אישי. המיטות השונות יגיעו בצורה עם מגוון אופציות של בחירה. יהיו כאלו בעלי ראש מיטה, מסגרת שלמה, או רק עיצוב בקצה התחתון של המיטה.
עיצובים אלו יכולים לשדרג את עיצוב החדר והמיטות באופן מיוחד ויפה. מאפשר מסגרת למיטה ומוסיף נופח ואישיות לחלל החדר. נתעכב מעט על האופציות השונות בנוגע לראשי מיטה אפשריים והעיצובים הקיימים.
ראשי מיטה מחוברים לקיר או למיטה
ראש המיטה, יכול להיות מורכב בדרכים שונות. הוא יכול להיות מחובר באופן ישיר אל המיטה ולהוות חלק ממשי ממסגרת המיטה, או שהוא יכול להיות רכיב דקורטיבי עיקרי באופן כזה שהוא מחובר אל הקיר או מהווה יחידה נפרדת העומדת בפני עצמה. באופן כזה, הוא משמש כפריט עיצובי ושימושי מבלי תלות כלשהי במיטה.
ממה עשויים ראשי המיטה
ראשי המיטה יכולים להיות עשויים מהחומרים שמהם עשויה המיטה עצמה. לרוב זו אכן תהיה הבחירה על מנת ליצור מראה אחיד. אך באופן כללי, החומרים העיקריים שמהם הם עשויים הם מעץ או מתכת, תלוי במיטה עצמה ובבחירה העיצובית. לעיתים רבות נראה בחירה של ציפוי ראשי המיטה בעור או בבד על מנת להוסיף לנוחות השימוש כמו גם לעיצוב.
עיצוב או נוחות
בניגוד לפריטי ריהוט אחרים בבית, קשה להפריד לחלוטין בין שתי קטגוריות אלו. מכיוון שהן משמשות במקביל בד בבד. מצד אחד קשה מאד להתעלם מהיופי והעיצוב הקיים בעיצובי המיטות הללו אך יחד עם זאת ניתן לראות כי לרוב מדובר גם על תוספת המשמשת לנוחות רבה בתחום. ניתן לשבת ולהישען בנוחות ובקלות רבה יותר מבלי להיות תלויים בקרבה לקיר או בקור של הקיר בהתאם למזג האוויר השונה. ראש מיטה מאפשר לנו גמישות של תנוחות ישיבה במיטה יחד עם עולם שלם של עיצובים מרהיבים.

מציג את כל 7 התוצאות

שינוי גודל גופנים
ניגודיות