מיטה וחצי

מיטה וחצי

מיטה וחצי – פינוק לבני נוער!
כל אדם צריך מיטה לישון בה. מגיל צעיר התינוק מקבל מיטה שמתאימה לו, ולאחר מכן עובר למיטה גדולה יותר, שמתאימה לצרכים שלו. אך בשלב מסוים המיטה הופכת ליותר מצורך בסיסי פרקטי – היא הופכת להיות פריט אופניתי לחדר, היא הופכת להיות פריט שמשמש לפינוק ולהנאה. לכן, קיימות כיום מיטות מסוגים שונים ומגוונים, בגדלים שונים ובצורות שונות, על מנת לענות לא רק על הצורך הבסיסי במיטה לישון בה, אלא על הצרכים הרבים והמגוונים האחרים.
מיטה וחצי
אחת מן המיטות שנעשו פופולאריות בארץ לפני כמה עשורים, וממשיכות להיות פופולאריות עד היום, היא המיטה וחצי. המיטה מיועדת בעיקרה לשוק של מיטות נוער, והיא מתאימה לבני נוער אשר רוצים ליהנות ממיטה גדולה יותר ממיטת נוער סטנדרטית, כדי שיוכלו לישון בנוחות מרבית, וגם להשתמש במיטה כספה לאירוח וכמקום נוח למגוון פעילויות יומיומיות אחרות. מיטה וחצי היא, למעשה, ממש כפי שניתן להבין משמה – מיטה גדולה מהרגיל, שאורכה כאורך של כל מיטת נוער סטנדרטית, ורוחבה פי 1 וחצי מזה של מיטת נוער רגילה. מיטה וחצי מאפשרת לבני הנוער להשתרע על המיטה בנוחות מרבית, וגם “לישון באלכסון” – כפי שהכריזו הפרסומות הראשונות אשר הציגו את המוצר המעניין הזה.
למי מתאימה מיטה וחצי?
המיטה מתאימה, כאמור, לבני נוער שרוצים להתפנק וליהנות. היא מתאימה לבני נוער אשר גרים בחדר משלהם, ללא אחים או שותפים, משום שמדובר במיטה גדולה מהרגיל, כאמור, והיא תופסת מקום רב בחדר. לרוב, היא אינה מכילה “מיטת חבר” נפתחת, אלא משמשת כמיטת יחיד בפני עצמה. לכן, חדרים שבהם מתגוררים מספר אחים, לא יוכלו להכיל מיטה בגודל הזה, וזו תוכל להופיע רק בחדרים פרטיים. מיטה וחצי גם מתאימה לחדרים בינוניים וגדולים, ולא לחדרים קטנים, שבהם ישנה מגמה של חיסכון במקום, על מנת להכניס אליהם כל מה שצריך להיות בחדר של בן נוער. מי שישן בחדר גדול דיו, יוכל ליהנות מן היתרונות הרבים של מיטה וחצי, ולהתפנק בשינה נוחה במיטה גדולה ורחבה שאהובה על כולם.

מציג את כל 6 התוצאות