08-9327799

מיטות

מיטות

מיטות בחירה נכונה לנוחות מקסימלית

כדי להנות באופן מושלם מנוחות של מזרון שאתם רוכשים ולקבל את מירב היתרונות משינה נוחה ובריאה ואיכותית, חשוב שגם הבסיס למזרון יתאים לגודלו של המזרון, יציב ותומך תמיכה אופטימלית ובעצם ישלים את חווית השינה.
המצב האופטימלי ביותר הוא לרכוש את שני המוצרים ביחד ובכך ליצור התאמה מושלמת. אך לא תמיד כך הוא הדבר ויש שירצו לרכוש מיטה בנפרד. לשם כך, עלינו להחליט כמה החלטות ראשוניות בבואנו לבחור מיטה עבור חדר השינה.
כיום מגוון המיטות הקיים בשוק גדול ורחב, יש מיטות הבנויות בעיצובים שונים. גם סוג החומר שונה . ממיטות ברזל, מיטות עץ, מיטות מרופדות בבדים ובעיצובים מיוחדים, ללא ראש מיטה, עם ראש מיטה, ואפילו מיטה משולבת במספר חומרי גלם כחלק מהייצור.
גודל המיטה מותנה מצד אחד בגודל המזרון שיש ברשותכם או שהחלטתם לרכוש ביחד, מצד שני גודל המיטה מותנה גם בגודל החדר בו ימוקם התחשבות המרחבי מעבר ועוד. חשוב גם לבדוק שהמזרן שלכם אינו מתכווץ לתוך מסגרת המיטה כדי שאפקט השינה על המזרון לא יפגע. כמו כן הבחירה שלכם גם נובעת מטעם אישי ולזה אין תשובה חד משמעית הכל ענין של טעם. יש שיעדיפו מיטת עץ יש אחרים למיטת ברזל וכו’. חשוב בכל מקרה לוודא שאיכות המוצר וחומרי הגלם ממנו עשויים, בעלי איכות גבוהה שהחיבורים עשויים בצורה מושלמת ובטיחותית וכל האביזרים הנילווים למיטה בעלי איכות ותווי תקן ועומדים בכל הדרישות לצרכיכם.

מיטות מבית קמפ דויד

חברת קמפ דויד מציעה לכם מגוון עשיר של מיטות המשולבות עם מזרנים מבית היוצר והייבוא של החברה. כולן באחריות מלאה על טיב המוצרים על האספקה ועל השירות כחלק מהתנהלות החברה לאורך כל שנות קיומה.
בחברת קמפ דויד תוכלו למצוא מיטות מעוצבות ועשויות משלל חומרי הגלם שציינו. כמו כן, יש עם ראש וללא ראש עם מסגרת בולטת היקפית או ישרות בקו המזרון. יש בסיסים בלבד וכו’. לחברה צוות עובדים ויועצים מיומן שביחד אתכם יכוונו ויעזרו לכם לקבל החלטה במהלך הרכישה לבחירה המושלמת מבין מגוון רחב שבתצוגה. החברה גם תתחשב בגודל הנדרש ותוכלו להזמין בעיצוב משלכם ובגודל שתקבעו. כל זה ועוד למענכם לקניה מושלמת של מיטות בחברת קמפ דויד.

מציג 1–9 מתוך 29 תוצאות

שינוי גודל גופנים
ניגודיות